Titles you rated
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0