Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0