Titles you rated
The ShallowsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 3.5- The Winter of the Year was WarmRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0