Series
Ratings
18
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5