Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
UnderdogsRated ★ 0.5
Lights OutRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5