Movies
Ratings
18
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0