Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 2.5