Movies
Ratings
246
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
CustodyRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0