Titles you rated
The LegendRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0