Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
VikingsRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
My SunshineRated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 2.0