Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.0