Series
Ratings
59
MisfitsRated ★ 4.0- おせんRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0