Movies
Ratings
288
CloserRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5