Movies
Ratings
118
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
BuriedRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 0.5