Movies
Ratings
433
CoralineRated ★ 4.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.5
AfflictedRated ★ 3.5
The CaveRated ★ 2.5
The Guard PostRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5