Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- 악령병동Rated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 0.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0