Series
Ratings
20
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0