Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
History of Swear WordsRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0- That '70s ShowRated ★ 4.0