Series
Ratings
48
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
The King of DramasRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0