Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
The PianistRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0