Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0