Movies
Ratings
707- The UglyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
[REC]³ GenesisRated ★ 1.0
The NunRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0