Series
Ratings
367
TriggerRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0