Titles you rated
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Lovers of MusicRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0