Movies
Ratings
1203
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Red Mask KF94Rated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Here Comes the BoomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 4.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The BenchwarmersRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5