Series
Ratings
78
The OARated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
Alias GraceRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
BloodlineRated ★ 2.5
BloodlineRated ★ 3.5
BloodlineRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The OARated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0