Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 1.5
CarolRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 1.5
HeroRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
Hijack 1971Rated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0