Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0