Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5