Series
Ratings
118
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 2.0
Baccano!Rated ★ 3.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0- 신 도라에몽Rated ★ 2.0
HellsingRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 2.5
Bleach: The BountRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 2.5
Digimon FrontierRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0