Series
Ratings
47
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Under the Banner of HeavenRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.0
GlitchRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5