Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5