Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0