Series
Ratings
146
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Come and Hug MeRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5