Titles you rated
SecretRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 1.0
The King of JokguRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 1.0