Titles you rated
My Horrible BossRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 4.0