Titles you rated
Emergency CoupleRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0