Series
Ratings
21
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 1.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 4.0