Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0