Movies
Ratings
78
What Women WantRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5