Series
Ratings
17- Robin HoodRated ★ 3.5
- Robin HoodRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0