Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5- 4PMRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0