Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0