Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ElfRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5