Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0