Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 4.5
Elephant SongRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The BanquetRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 5.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 4.0