Series
Ratings
65
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0