Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0