Movies
Ratings
36
Your Name.Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0