Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
BurningRated ★ 1.0
Escape from MogadishuRated ★ 1.0
Samjin Company English ClassRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 0.5
Love ActuallyRated ★ 0.5
GravityRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5